Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

Producenci i dostawcy nowych i używanych cystern paliwowych

January 19, 2021

Jak działają cysterny paliwowe?

1. Dolny system załadunku cysterny magazynowej
Co to jest wypełnienie denne?Ważne elementy do napełniania od dołu: Głównymi składnikami napełniania od dołu są system odzyskiwania spalin, system zapobiegający rozlaniu, zawór podmorski, europejska norma wylotowa zbiornika, głowica sterująca, gniazdo SO2, system antystatyczny, złącze API w puszce na dole.

W poprzednim naczepa ze zbiornikiem paliwa, olej wlewamy do zbiornika z włazu nad cysterną.Dodaj specjalną pompę oleju z tyłu cysterny na benzynę, aby zrealizować odwrotny załadunek i rozładunek oleju napędowego.
Teraz, aby poprawić bezpieczeństwo, cała produkcja cystern CIMC wykonała cały proces napełniania od dołu.

najnowsze wiadomości o firmie Producenci i dostawcy nowych i używanych cystern paliwowych  0

2. zawór podmorski
Zawór podmorski (awaryjny zawór odcinający).Prosta obsługa, oszczędność czasu, bezpieczeństwo i ochrona środowiska.Jeśli siła jest zbyt duża, rurociąg karoserii i korpus zbiornika zostaną automatycznie odłączone, a automatyczny trzpień centrujący i wytrzymała sprężyna nadal pozostaną uszczelnione, a medium w zbiorniku nie wycieknie, zapewniając tym samym bezpieczeństwocysterna do przewozu oleju.
Kiedy nie możemy otworzyć, ponieważ nie ma źródła powietrza lub z innych powodów, możemy otworzyć tłoczysko cylindra i otworzyć je ręcznie.
Zawór podmorski odciążony ciśnieniowo jest stosowany w cysternach wielokomorowych, które mogą przeprowadzać oddzielny załadunek i rozładunek różnych zbiorników.Trójdrożna konstrukcja upraszcza rurociąg, zmniejsza obciążenie, jest łatwa w obsłudze oraz bezpieczna i niezawodna.
Pneumatyczny zawór odcinający jest zainstalowany na dnie cysterny i można go tankować.Ciśnienie wewnętrzne zaworu jest małe, przepływ duży, a na kołnierzu korpusu zaworu znajduje się wycięty rowek.

najnowsze wiadomości o firmie Producenci i dostawcy nowych i używanych cystern paliwowych  1

3. europejska standardowa pokrywa zbiornika ze stopu aluminium

Podczas napełniania układu wykrywania przelania, gdy poziom cieczy osiągnie pozycję wykrywania, system wykrywania automatycznie alarmuje, aby zatrzymać ładowanie oleju.
Wbudowany zawór oddechowy utrzymuje wewnętrzne ciśnienie CIMC Sprzedaż cysterna paliwa 3-osiowa stabilny i zrównoważony ciśnieniem zewnętrznym podczas transportu oleju.

Standardowa pokrywa zbiornika ze stopu aluminium jest również pokrywą włazu.Zwykle znajduje się na górze zbiornika oleju, pokrywa zbiornika ma wbudowane funkcje oddychania i awaryjnego wydechu.CIMCprzyczepa z silnikiem diesla posiada zawór odzysku oleju i gazu, otwór pomiarowy oleju, sondę przeciwprzelewową na pokrywie włazu itp.
Gdy ciśnienie awaryjnego urządzenia wydechowego w zbiorniku paliwa gwałtownie wzrośnie, otworzy się ono automatycznie, aby zwolnić ciśnienie w zbiorniku paliwa, zapobiegając w ten sposób wypadkom i znacznie poprawiając bezpieczeństwo transportu oleju.Jego odporna na zalanie konstrukcja zapobiega zaplombowaniu cystern w razie wypadku.

najnowsze wiadomości o firmie Producenci i dostawcy nowych i używanych cystern paliwowych  2

Eksperyment z wtryskiem wody: aby zapewnić wysokie uszczelnienie korpusu zbiornika i uniknąć wycieków oleju

Wykrywanie ciśnienia powietrza: aby zapewnić, że olej i gaz nie ulotnią się w wysokiej temperaturze oraz aby zapewnić bezpieczeństwo pojazdu podczas jazdy i parkowania.

Po wyprodukowaniu przyczepy cimc jest zakończona, należy ją sprawdzić w pomieszczeniu kontrolnym, aby sprawdzić, czy zbiornik ma usterki (zanieczyszczenia itp.), aby zapobiec potencjalnym zagrożeniom bezpieczeństwa.

najnowsze wiadomości o firmie Producenci i dostawcy nowych i używanych cystern paliwowych  3