Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18615201305

WhatsApp : +8618615201305

Jak wybrać naczepę do cystern paliwowych?

January 13, 2021

Jak wybrać naczepę do przewozu paliw?

1. Jaki płyn chcesz przetransportować

Benzyna i olej napędowy.Cysterny benzynowe używane do transportu benzyny i oleju napędowego są zwykle wykonane ze stali węglowej.Cysterna ze stali węglowej jest konstrukcją niskobudżetową i co najważniejsze, jest łatwa w obróbce.Do wyboru są również cysterny ze stali nierdzewnej i stopu aluminium.Jednak koszt tych dwóch opcji będzie wysoki.

Tri Axle Fuel Truck TrailerTrójosiowa ciężarówka paliwowa

Różne płyny mają różne wymagania, stąd materiał używany do budowy benzyny, oleju napędowego i jadalnych 3 osi przyczepa do przewozu olejubędzie inny.Różne płyny mają różne właściwości chemiczne i fizyczne, które decydują o wyborze cysterny na benzynę.

Jest to zwykle transportowane w cysternie ze stopu aluminium, ponieważ pozwala uniknąć zanieczyszczenia płynów.Przyczepa wykonana z aluminium ma również dużą zaletę, jeśli chodzi o porządki.Ciało jest całkowicie obudowane materiałami izolacyjnymi, które pomagają zminimalizować utratę ciepła.Co więcej, jest to lekka konstrukcja oferująca efektywną pojemność, w przeciwieństwie do konstrukcji stalowych przyczep, które są w jakiś sposób ciężkie.

35CBM Fuel Tanker Trailer for Sale Price Manufacturer35CBM Przyczepa cysterna paliwa na sprzedaż Cena producenta

2. Wybierz odpowiednią specyfikację

Grubość zbiornika - Grubość zbiornika jest bardzo ważna.Zawsze zaleca się stosowanie grubszego zbiornika paliwa, zwłaszcza podczas transportu dużych ilości paliwa.Grubość materiałów użytych w konstrukcji jest ważnym czynnikiem określającym żywotność zbiornika paliwa.Pojemność oleju wynosi 10-22 tony i można wybrać podwozie ciężarówki.Duże ciężkie cysterny o pojemności 28 ton lub więcej, które mogą być transportowane na duże odległości, mogą korzystać z ciężkich samochodów ciężarowych lub naczep.

 

Nasz naczepy ze zbiornikami paliwa mają różne pojemności, 20 metrów sześciennych, 35cbm, 40cbm, 60cbm.

Pojemność zbiornika - można wybrać w zależności od pojemności zbiornika.Będzie to zależeć od ilości paliwa, które chcesz przetransportować, aby zaspokoić swoje potrzeby.Jeśli Twoje potrzeby są zbyt duże, wybierz przyczepę, która pomoże Ci zmniejszyć liczbę przejazdów i osiągnąć wymaganą liczbę.Ogólna ładowność wynosi 5-8 ton i możesz wybrać duże i lekkie podwozie ciężarówki.

45CBM Oil Tanker Truck45CBM Cysterna na olej

Środki ostrożności przy korzystaniu z cysterny na olej napędowy

1. W celu zapewnienia czystości cysterny paliwowej cysterna samochodowa i układ doprowadzania oleju należy regularnie czyścić, a wewnętrzne i zewnętrzne połączenia obu końców węża doprowadzającego olej często smarować olejem smarnym. .Sprzedawana cysterna paliwowa jest łatwa i wygodna w demontażu.Wyczyść plikprzyczepa do oleju napędowego w czasie po zakończeniu prac, aby zapewnić czystość wnętrza rury!

2. Użytkowanie i konserwacja pomp olejowych do przyczep cystern należy wykonywać ściśle według instrukcji ich użytkowania i konserwacji!

3. Przed przystąpieniem do tankowania należy włożyć słupek zasilający do mokrego podłoża, uziemić taśmę uziemiającą cysternę i zachować elektryczność statyczną podczas pracy!

4. Zawór bezpieczeństwa cysterny paliwowej i siatkę filtrującą należy często sprawdzać i czyścić!

najnowsze wiadomości o firmie Jak wybrać naczepę do cystern paliwowych?  3

Sprzedam cysternę do przewozu oleju

5. Naczepę cysternę paliwową i system rurociągów należy regularnie czyścić.Cysterna paliwowa regularnie sprawdza, czy połączenia rurociągów są dobrze połączone i czy uszczelnienie jest niezawodne!

6. W cysternie paliwowej należy zamontować pasy elektrostatyczne zgodnie ze specyfikacją.Gdy elektryczność statyczna napotka wyjątkowo wysokie stężenie palnego gazu pozostającego w samochodzie, wybuchnie.Pasek elektrostatyczny będzie często ocierał się o karoserię samochodu itp., A przestrzeń podatną na ładunki elektrostatyczne można skutecznie usunąć.Zagrożenia związane z elektrycznością statyczną, aby zapewnić, że ciało nie zostanie uszkodzone.