Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18615201305

WhatsApp : +8618615201305

CIMC Terminal Skeletal Naczepa na sprzedaż

October 15, 2020

W obliczu ostrej konkurencji na rynku wielu gigantów firm żeglugowych skorzystało z tego odpływu, aby zmodernizować urządzenia terminali, mając nadzieję na szybkie zyski.

CIMC ma doskonały projekt naczepy terminalowej i poziom produkcji oraz możliwości zapewnienia jakości. Przyczepa terminalowaprodukty cieszą się dużym uznaniem klientów krajowych i zagranicznych.Jest to dobrze znany dostawca przyczep do terminali portowych.Niedawno partia zamówień została wykonana zgodnie z planem i wkrótce zostanie wysłana na Jamajkę.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Terminal Skeletal Naczepa na sprzedaż  0

Ten model ma zaawansowane koncepcje projektowe, rozsądną strukturę i dobry efekt nośny;korpus przyczepy terminalowej wykonany jest z wysokogatunkowej stali, dobrze spawany, a poszycie jest wytrzymałe;Układ hamulcowy wykorzystuje znane na całym świecie marki o doskonałych osiągach.Produkty CIMC do naczep stoczniowych z pewnością sprawdzą się znakomicie w transporcie terminali portowych.

 

Różne typy naczep kontenerowych CIMC:
Istnieją różne projekty przyczepy do przewozu kontenerówna podstawie ich zastosowania i wykorzystania.Każdy z nich jest pobierany z żądanego środka transportu i gdzie będzie używany.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Terminal Skeletal Naczepa na sprzedaż  1

1. Wspólne podwozie kontenerowe:
Rama jest zwykle wykonana ze stali.W tym miejscu kontenery są ładowane i rozładowywane za pomocą suwnic.
CIMC podwozie kontenerowe może służyć do transportu kontenerów o różnej długości: 20 stóp lub 40 stóp.
Wspólne podwozie przyczepy kontenerowej jest łatwe w obsłudze i niedrogie.Do załadunku i rozładunku kontenerów z podwozia potrzebny będzie jednak sprzęt pomocniczy, taki jak suwnice.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Terminal Skeletal Naczepa na sprzedaż  2

2. Przyczepa terminala CIMC
Sprzedawana przyczepa z podwoziem terminalowym CIMC to ekonomicznie opłacalna i praktyczna w użyciu przyczepa.Jest to wynalazek, który oferuje podwozie ciężarówki do załadunku i rozładunku kontenerów o dużej masie bez większego wysiłku.
Przyczepa portowa terminalu ma prostą konstrukcję.Składa się z prostego podwozia ciężarówki, ale o wytrzymałej konstrukcji.
Ta przyczepa terminalowa jest regulowana w celu spełnienia żądanych warunków manewrowania podczas załadunku i rozładunku.W zależności od potrzeb można również dostosować rozstaw osi.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Terminal Skeletal Naczepa na sprzedaż  3

3. Podwozie wywrotki do kontenerów
Cechą charakterystyczną wywrotki do przewozu kontenerów CIMC jest mechanizm ułatwiający wyładunek kontenera.Oznacza to, że ma nieco inną konstrukcję niż inne typy przyczep kontenerowych.
Układ hydrauliczny zamontowany na górnej platformie ułatwia proces rozładunku, powodując przechylenie kontenera do góry w celu wyładowania ładunku.W takim układzie do rozładunku ładunku z kontenera nie będzie wymagane żadne zewnętrzne wyposażenie.

CIMC dostarcza niezawodne przyczepy na całym świecie.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma produkuje przyczepy spełniające międzynarodowe standardy w zakresie projektowania i wydajności.Przyczepy do przewozu kontenerów CIMC są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać potrzebom sektora górniczego i rolniczego.Ich asortyment zaspokaja również potrzeby transportowe lokalnych firm.Dzięki najnowszym modelom o zwiększonej ładowności, CIMC oferuje mocne i godne zaufania przyczepy kontenerowe.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Terminal Skeletal Naczepa na sprzedaż  4