Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

Naczepa wywrotka boczna CIMC na sprzedaż - Jak wybrać przyczepę wywrotkę boczną?

February 3, 2021

Ze względu na nagły wzrost popytu na przyczepy z wywrotką boczną, wielu właścicieli nowych naczep wywrotek ma do czynienia z wieloma różnymi producentami, markami, konfiguracjami i objaśnieniami dotyczącymi produktów od sprzedawców przed zakupem naczepy wywrotki bocznej.W końcu mogą być oślepieni i nie mogą zacząć.Czym więc jest dobra przyczepa z wywrotką boczną?Jakie dobre cechy powinna mieć przyczepa?Jako lider naczep CIMC, zakup przyczepy wywrotki bocznej CIMC to z pewnością najlepszy wybór, o pięknym wyglądzie i dobrej jakości.

CIMC Side Semi Tipper Trailer

CIMC Naczepa wywrotka boczna na sprzedaż

Jak wybrać przyczepę z wywrotką boczną?

1. Środek ciężkości przyczepy wywrotki bocznej powinien znajdować się jak najniżej

Konstrukcja przyczepy wywrotki bocznej powinna być rozsądna.W zależności od obciążenia przyczepy wywrotki bocznej, rodzaju towarów, warunków drogowych i nawyków kierowcy, system należy zaplanować i zaprojektować tak, aby spełniał różne wymagania użytkowe.Przyczepa wywrotka boczna CIMC ma taką samą konfigurację, najniższy prześwit w branży, wygodną obsługę, bezpieczną i stabilną jazdę!

2. Masa bocznej przyczepy wywrotki

Pierwsza firma w branży, która zastosowała super wytrzymałe materiały stalowe na naczepę wywrotkę boczną, skutecznie zmniejszając masę pojazdu w warunkach niezmiennego obciążenia.Obecnie główne części nośne bocznej naczepy wywrotki w pełni wykorzystały połączenie stali o wysokiej wytrzymałości i stali super wytrzymałej, ze stabilnymi materiałami i dobrą wydajnością.

3. Technologia przetwarzania

W dzisiejszych czasach, wraz z upowszechnieniem automatyzacji mechanicznej, wiele fabryk zrealizowało podstawowe zautomatyzowane operacje w procesie wykrawania, spawania i innych procesów w procesie obróbki przyczep bocznych wywrotek, a proces produkcji został ogólnie znacznie ulepszony.

Po spawaniu i formowaniu konieczne jest wykonanie takich procesów jak piaskowanie powierzchni i odrdzewianie, aby lepiej zwiększyć przyczepność lakieru.

4. rozpylanie farby

Farba do Naczepa wywrotka boczna CIMCjest równomiernie rozpylany, a pokrycie musi być kompleksowe.Farba poliuretanowa ma wysoką jasność, trwałość i nie blaknie.

5. Jakość akcesoriów musi być niezawodna.Ceny osi, osi krajowych i osi krajowych marek joint venture oraz osi importowanych są bardzo różne.Jeśli chodzi o jakość, praktyka udowodniła, że ​​zdecydowanie dobrze jest dostać to, za co się płaci.

CIMC Side Semi Tipper Trailer for Sale - How to choose a side tipper trailer?

przyczepa boczna wywrotka w fabryce

Boczna naczepa wywrotka Środki ostrożności

Zwróć uwagę na konstrukcję i spawaczy, nie szukaj tylko taniej bocznej naczepy wywrotki.

W rzeczywistości istnieją dwie główne przyczyny pękania pliku Naczepa wywrotka boczna: jeden to nierozsądny projekt konstrukcyjny, a drugi to awaria procesu produkcyjnego.

Pod względem konstrukcji większość naczep wywrotek bocznych producentów przyczep w branży jest bezpośrednio dostosowana do konstrukcji zwykłej przyczepy ze ścianami bocznymi.Ale w rzeczywistości, ponieważ ten typ przyczepy z wywrotką boczną ma funkcję zrzutu, siła działająca na ramę pomocniczą, usztywnienie ukośne itp. Jest znacznie bardziej skomplikowana niż w przypadku wagonu kolejowego.

Pod względem rzemieślniczym, ponieważ obecna naczepa wywrotka boczna jest wytwarzana głównie przez małych producentów, rzemiosło spawalnicze i użyte materiały są nierówne.W celu obniżenia cen i zaspokojenia potrzeb rynku często ma miejsce pójście na skróty.

CIMC Side Semi Tipper Trailer for Sale

Szczegóły naczepy wywrotki bocznej CIMC

Dlatego kupując przyczepę typu semi-wywrotka boczna, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych punktów naprężenia, takich jak ukośne punkty usztywnienia, żebra zawieszenia i ramy pomocnicze.Niektóre bardziej doświadczone firmy często wzmacniają te obszary, a jednocześnie przywiązują większą wagę do spawaczy i materiałów.