Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

CIMC Fence Semi Trailer for sale in Zimbabwe

January 28, 2021

Naczepa ogrodzeniowa ma konstrukcję konstrukcji słupkowej.CIMC ma na sprzedaż przyczepę ogrodzeniową 2/3/4 osi, a ładowność wynosi 30/40/60/80/100 ton do wyboru.Możliwość dostosowania koloru i wysokości ściany bocznej.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Fence Semi Trailer for sale in Zimbabwe  0

Jak zapewnić bezpieczne użytkowanie przyczepy dla bydła?
Ponieważ kierowca naczepy ogrodzeniowej jedzie po drodze, ważne jest, aby zawsze utrzymywać bezpieczną prędkość przy włączonych światłach.Dzieje się tak, ponieważ czas hamowania znacznie się wydłuża iw takim przypadku należy zachować bezpieczną odległość od przyczepy z przodu.
Nie blokuj naczepa ogrodzeniowapodczas transportu zwierząt.Umożliwi to ratownikom dostęp do niego w sytuacji awaryjnej.
Dla bezpieczeństwa twoich zwierząt upewnij się, że żadne z nich nie zwisa głowy na zewnątrz przyczepy.Mogą zostać zranione przez latające przedmioty.
Zachowaj ostrożność podczas planowania podróży i zawsze pamiętaj, że pogoda może czasami opóźnić twoje plany, zwłaszcza że wpływa na komfort zwierząt i warunki drogowe.
Jeśli nie zastosujesz właściwej procedury podczas ładowania zwierząt do przyczepa do bydła, może to być frustrujące.Aby zapewnić łatwy i bezpieczny proces ładowania, możesz rozważyć kilka rzeczy.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Fence Semi Trailer for sale in Zimbabwe  1

Podczas procesu ładowania upewnij się, że:
1. Natychmiast po załadowaniu zwierząt na naczepa towarowazamknij bramy i upewnij się, że zwierzęta są bezpieczne.
2. Ważne jest, aby zapewnić widoczność.Zwierzęta powinny być w stanie zobaczyć każdego wchodzącego i wychodzącego z przyczepy do transportu zwierząt, gdy jest w przyczepie i wiąże je lub odwiązuje.
3. Użyj supłów poślizgowych podczas wiązania zwierząt po załadowaniu ich na przyczepę do przewozu luzem.Wiązanie wewnątrz przyczepy do transportu zwierząt należy wykonać na wysokości głowy.
4. Zawsze uważaj, aby nie zostać ściśniętym i unieruchomionym między zwierzętami lub bokami przyczepy dla bydła i bramą przyczepy.
5. Przeprowadź kontrolę, aby upewnić się, że z przyczepy nie wystają żadne ostre przedmioty.Należy dokonać napraw takich występów, aby zapobiec obrażeniom zwierząt gospodarskich.
6. Waga jest dobrze rozłożona.Pozwól najcięższym zwierzętom zająć odcinek wsparty przez przednie osie przyczepy ogrodzeniowej.Większe i starsze zwierzęta należy najpierw załadować, a następnie uzupełnić mniejszymi i młodszymi.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC Fence Semi Trailer for sale in Zimbabwe  2