Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

CIMC 45 Ton Sidelifter Truck Trailer zostanie wysłana do Nigerii Lagos

September 7, 2021

CIMC 45 Ton Sidelifter Truck Trailer zostanie wysłana do Nigerii Lagos

Klienci CIMC w Afryce korzystają z naczep CIMC.Nigeryjscy klienci planują zakup przyczep z podnośnikiem bocznym od CIMC poza koncernami posprzedażowymi.Jako największy na świecie producent i dostawca zajmuje się nie tylko produkcją, produkcją i obsługą posprzedażną.Doświadczenie zawodowe i najbardziej realne doświadczenie użytkowania przez klientów z całego świata.Nigeryjscy klienci również zobaczyli na miejscu przyczepę CIMC z podnośnikiem bocznym i skontaktowali się z nami.

Ponieważ klient obsługuje 40 ton sidelifterpo raz pierwszy przywiązuje dużą wagę do obsługi posprzedażowej.Nasz kierownik sprzedaży informuje klientów, że CIMC zapewnia pełną gamę instrukcji, filmów, podręczników i profesjonalnej obsługi posprzedażnej w języku angielskim dla klientów.Odpowiadaj na pytania klientów online 24 godziny na dobę.Poniżej znajduje się podnośnik boczny, który zostanie wysłany.

CIMC 45 Ton Sidelifter Truck Trailer for Sale In Nigeria Lagos

CIMC 45 Ton Sidelifter Truck Trailer na sprzedaż w Nigerii Lagos

Funkcje rozwoju przyczepy do ciężarówek 45 ton Sidelifter

1. Automatyzacja pojazdów: redukcja kosztów, redukcja personelu na pokładzie i poprawa bezpieczeństwa pracy to nieuniknione wymagania dla rozwoju logistyki i transportu.

Mechanizm i podpora hydrauliczna przyjmują konstrukcję blokującą, aby zmniejszyć błędy operacyjne;pod względem zapobiegania przeciążeniu podpora hydrauliczna jest wyposażona w czujnik ciśnienia, który przypomina, kiedy obciążenie systemu osiągnie wartość krytyczną, aby zapobiec przewróceniu się podczas podnoszenia

Zdalne sterowanie realizuje zdalne sterowanie, oszczędzając czas i siłę roboczą oraz unikając martwych punktów;wahacz i ramię teleskopowe mechanizmu klimatyzacji przyjmują hydrauliczne sterowanie synchroniczne lub asynchroniczne, aby zapewnić stabilność procesu podnoszenia;tenPrzyczepa kontenerowa 40ft sidelifter elektryczny układ sterowania mechanizmem podnoszenia, programowalny sterownik podnoszenia.

3 Axle 40 Foot Sidelifter Truck Trailer for Sale with Best Price

3 osie 40 stóp Sidelifter Truck Trailer na sprzedaż w najlepszej cenie

 

2. Lekka konstrukcja: wybierz bardzo lekkie materiały, zoptymalizuj części konstrukcyjne, aby zwiększyć siłę i nośność oraz zmniejszyć rozmiar części konstrukcyjnych tak bardzo, jak to możliwe bez wpływu na wydajność.Lekkość pomoże zwiększyć obciążenie 45-tonowego kontenera bocznego i poprawić oszczędność paliwa pojazdu.

3. Serializacja produktów: Wraz z szybkim rozwojem transportu kontenerowego liczba ta rośnie, a zakres zastosowania staje się coraz szerszy.Aby sprostać potrzebom różnych regionów i różnych środowisk oraz różnych użytkowników, sukcesywnie rozwijały się duże firmy3-osiowe przyczepy z podnośnikiem bocznym.

4. Zróżnicowane funkcje: produkty każdej firmy mają zasadniczo swoje własne funkcje specjalne, takie jak rozszerzone rozrzutniki, automatyczne blokady skrętne, łańcuchy blokujące pojemniki itp. Wraz z intensyfikacją konkurencji i wzrostem zapotrzebowania użytkowników firmy będą bardziej stymulowane do poprawić swoje walory funkcjonalne produktów.

45 Ton Side Lifter Tuck Trailer for Sale

45 Ton Side Lifter Tuck Trailer na sprzedaż

Podstawowa technologia Sidelifter Truck Trailer

Technologia zdalnego sterowania bezprzewodowego

ten Przyczepa z podnośnikiem bocznym 20/40 ftjest wyposażony w samodzielnie wykonanego bezprzewodowego pilota Sany, który może zdalnie sterować wysięgnikami i wieszakami w promieniu 30m.Operacja jest wygodna i szybka, a bezpieczeństwo personelu jest skutecznie gwarantowane.

Wyposażony w bezprzewodowy potencjometr przepustnicy, może realizować zdalne i bezprzewodowe sterowanie przepustnicą silnika w promieniu 30 m, realizować regulację prędkości silnika, transmisja sygnału jest stabilna, a reakcja jest szybka.

Technologia ruchu synchronicznego wysięgnika

Wykorzystując technologię sterowania w pętli zamkniętej, kontrolę przepływu w połączeniu ze sprzężeniem zwrotnym kąta, ruch wysięgnika jest regulowany poprzez regulację przepływu hydraulicznego siłownika wysięgnika, dzięki czemu punkty podnoszenia każdego wysięgnika są zsynchronizowane podczas ruchu, a kontener jest zsynchronizowany przed i po załadunek i rozładunek, co jest wygodne w przypadku operacji wyrównywania kontenerów.

Details of 20/40Ft Sidelifter Trailer

Szczegóły przyczepy Sidelifter 20/40Ft

 

Zaawansowana elektryczna technologia sterowania proporcjonalnego

Urządzenie jest sterowane elektrycznym zaworem proporcjonalnym z kompensacją ciśnienia, aby zrealizować funkcję bezstopniowej regulacji prędkości, aby zapewnić płynną pracę całej maszyny, dobrą wydajność mikroruchów i precyzyjną kontrolę.

Inteligentny system ochrony bezpieczeństwa

Wyposażony w czujnik nachylenia do wykrywania stanu 37-tonowa przyczepa z podnośnikiem bocznymw czasie rzeczywistym.Gdy pojazd jest przechylony, może automatycznie alarmować i inteligentnie blokować niebezpieczne operacje, aby zapewnić bezpieczną eksploatację przyczepy z podnośnikiem bocznym.

Drawing of Side Lifter Container Trailer

Rysunek przyczepy kontenerowej z podnośnikiem bocznym