Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18615201305

WhatsApp : +8618615201305

CIMC 3 Axle Lowboy Trailer na sprzedaż w Afryce |

November 5, 2020

CIMC 3 Axle Lowboy Trailer na sprzedaż w Afryce |Wybór odpinanego przewodnika po przyczepie na gęsiej szyi

CIMC może wykonać wypinane naczepy niskopodwoziowe z gęsią szyją na 2/3/4 osie i 3-liniowe 6-osiowe naczepy niskopodwoziowe rgn o dużej wytrzymałości, o ładowności 60/80/100/120/150 ton.
Aby spełnić Twoje potrzeby transportowe i lokalne przepisy, możemy dostosować dla Ciebie różne konfiguracje zdejmowanej naczepy typu lowboy na gęsiej szyi.

Naczepa niskopodwoziowa na sprzedaż ma wiele różnych nazw w różnych krajach na całym świecie, takich jak przyczepa RGN, odpinana przyczepka na gęsiej szyi, składana przyczepa niskopodwoziowa typu gęsia szyja, hydrauliczna przyczepa niskopodłogowa, zdejmowana przyczepa typu gęsia szyja, przyczepa niskopodwoziowa ładowana od przodu RGN i wojskowa przyczepa niskopodłogowa

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3 Axle Lowboy Trailer na sprzedaż w Afryce |  0

Ponieważ naczepa niskopodwoziowa ma nisko położony środek ciężkości i długi stół ładunkowy, może przewozić wiele towarów.Takie jak niektóre duże maszyny i urządzenia, takie jak kafary, duże wiertarki obrotowe, duże koparki i duże spychacze, mają bardzo wysokie środki ciężkości ze względu na ich bardzo dużą wysokość.

 

Zastosowania Lowboy Trailer:
Elementy nie mieszczą się na zamkniętej przyczepie ze względu na ich projekt i konstrukcję. Przyczepy niskopodwoziowe są skutecznym sposobem transportu tych komponentów na ich miejsce.
Budowa:Naczepy niskopodwoziowe są wykorzystywane również w budownictwie.Pojazdy ciężarowe są powszechnie używane do budowy dróg i mostów.
Elementy wiatraka: Elementy wiatraków są zwykle montowane w fabryce, a następnie transportowane na swoje miejsca.Podobnie jak w przypadku innych ciężkich ładunków, elementy są szerokie i ciężkie.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3 Axle Lowboy Trailer na sprzedaż w Afryce |  1
Maszyny rolnicze:Rolnictwo to kolejna dziedzina, która wykorzystuje ciężkie maszyny.Maszyny są najczęściej używane w rolnictwie na dużą skalę.Takie duże gospodarstwa położone są z dala od miast.
Do głównych maszyn rolniczych, które transportują naczepy niskopodwoziowe, należą ładowarki, koparki, spychacze, dźwigi i układarki.Ciężkie przyczepy mogą poruszać się po błotnistych gospodarstwach rolnych i przenosić maszyny z jednej farmy do drugiej.
Maszyny leśne:Przemysł leśny również wykorzystuje ciężkie maszyny.Do ścinania i transportu kłód potrzebny jest ciężki sprzęt.Czasami kłody są przetwarzane na drewno i inne produkty uboczne na miejscu przed transportem produktów.
Maszyna jest produkowana na halach montażowych lub sprowadzana przed transportem do lasu.Przyczepy niskopodłogowe służą do przemieszczania maszyn leśnych z miejsca montażu do lasu.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3 Axle Lowboy Trailer na sprzedaż w Afryce |  2


Jakie rodzaje zdejmowanej przyczepki na gęsiej szyi?
Wspólna konstrukcja przyczepy RNG
Hydraulicznie odłączana przyczepa typu „gęsia szyja” wykorzystuje typ belki wklęsłej.Odłączana przyczepa typu „gęsia szyja” może oddzielić gęsią szyję od przyczepy i zapewnić kontakt między przednim końcem pojazdu a podłożem.Po załadowaniu ładunku lub sprzętu przyczepa RGN jest przywracana do pierwotnego stanu transportowego na czas transportu.
Zwykła naczepa niskopodłogowa, powinna korzystać z rampy za używaną przyczepa niskopodwoziowado załadunku ładunku.Jednak niektóre duże maszyny i urządzenia, takie jak kafary, duże wiertarki obrotowe, duże koparki i duże spychacze, mają bardzo wysokie środki ciężkości ze względu na ich bardzo dużą wysokość.Istnieje duże ryzyko późniejszego załadowania.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3 Axle Lowboy Trailer na sprzedaż w Afryce |  3

Składana przyczepa niskopodwoziowa:
Przednią część składanej przyczepy na gęsią szyję można złożyć na ziemię, a jej długie pokłady nadają się do długich i ciężkich ładunków.
Zaleta: 80-tonowa przyczepa niskopodwoziowa jest lżejsza i tańsza, co zmniejsza dodatkowe koszty konserwacji układu hydraulicznego.
Wady: Ten typ przyczepy jest trudniejszy i wolniejszy do podnoszenia i opuszczania niż systemy hydrauliczne.
Plik hydrauliczna naczepa typu lowboy z gęsią szyjąskład strukturalny składa się zasadniczo z układu trakcyjnego, układu przeniesienia napędu, układu regulacji wyrównania i układu blokującego.Przyczepa RGN jest głównie oddzielana lub zaczepiana poprzez ręczne sterowanie urządzeniem hydraulicznym zamontowanym na gęsiej głowie, tak aby dosięgnąć maszyny budowlanej od przodu przyczepy.Ten rodzaj pojazdu nadaje się głównie do transportu dużych maszyn budowlanych o małej zdolności wspinania się.Oczywiście można również transportować maszyny budowlane z dużym kątem drabiny.Rozwiązuje wady obecnego kąta nachylenia drabiny jest zbyt duży i słabą przejezdność istniejącą w tylnym załadunku i rozładunku naczepy niskopodłogowej.