Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18615201305

WhatsApp : +8618615201305

CIMC 3-osiowa 40-stopowa przyczepa burtowa na sprzedaż w Rwandzie

October 22, 2020

CIMC 3-osiowa 40-stopowa przyczepa burtowa na sprzedaż w Rwandzie

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3-osiowa 40-stopowa przyczepa burtowa na sprzedaż w Rwandzie  0
CIMC 3-osiowa 40-stopowa przyczepa z platformą gotowy do wysyłki Przyczepa CIMC 3-osiowa 40-stopowa z platformą gotową do wysyłki
Ukończona naczepa z platformą CIMC 40 stóp zostanie wysłana razem do Rwandy.Nasi pracownicy sprawdzili uruchomienie całego pojazdu, skuteczność hamowania, układ hamulcowy itp. Naczepy, aby upewnić się, że 40-stopowa płaska naczepa nie sprawiała żadnych problemów i zorganizowała dostawę.Ogólnie, październik to największa pora zamówień każdego roku, ale w CIMC każdy dzień jest okresem największego zamówienia.

CIMC stale dostarcza klientom na sprzedaż dobrej jakości naczepy z platformą.Jak wszyscy wiemy, różne konfiguracje mają różne ceny.W zależności od potrzeb klienta polecamy odpowiednią przyczepę burtową.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3-osiowa 40-stopowa przyczepa burtowa na sprzedaż w Rwandzie  1

Do czego służy przyczepa z platformą?
Wielkość powierzchni ładunkowej przyczepy kontenerowej określana jest według standardowej wielkości kontenera.Urządzenie z blokadą obrotową do mocowania pojemnika znajduje się w pozycjach odpowiadających czterem rogom dna pojemnika.Przyczepy burtowe to specjalistyczne przyczepy do przewozu kontenerów.
CIMC 3-osiowa przyczepa z platformą są zwykle używane do transportu kontenerów 20-stopowych lub 40-stopowych, są używane głównie do transportu kontenerowego obsługującego statki, porty, szlaki żeglugowe, autostrady, stacje tranzytowe, mosty, tunele i transport multimodalny.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3-osiowa 40-stopowa przyczepa burtowa na sprzedaż w Rwandzie  2

Różne typy przyczep z platformą są przeznaczone do różnych zastosowań.Dlatego ważne jest, aby ocenić swoje potrzeby przed dokonaniem wyboru typu przyczepy z platformą, której potrzebujesz.Oto kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę:
1. osie: Różne możliwości osi zależą od potrzeb i wymagań transportowych.Różne typy naczep z platformą, w zależności od konfiguracji osi, obejmują przyczepy o nośności 12,5 tony na oś, 13 ton na oś oraz przyczepy o nośności 9 ton na oś.
2. pojemność ładunkowa: Nośność może również określać rodzaj 40-stopowa przyczepa z platformąna sprzedaż, którą wybierzesz w oparciu o swoje potrzeby.Może wynosić od 10 ton do 80 ton.W zastosowaniach, w których należy wziąć pod uwagę wagę, 2-osiowa lub 3-osiowa przyczepa do przewozu kontenerów może naprawdę pomóc.Ciężki ładunek można wygodnie i bezpiecznie przewozić na mocnym podwoziu wykonanym z materiałów o wysokiej wydajności.

najnowsze wiadomości o firmie CIMC 3-osiowa 40-stopowa przyczepa burtowa na sprzedaż w Rwandzie  3
3. rozmiar: Naczepa z platformą CIMC jest przeznaczona do przewozu różnych ładunków i kontenerów: a naczepa kontenerowadla kontenera 20-stopowego i innego dla kontenera 40-stopowego.Jeśli potrzebujesz platformy do przewozu ponadgabarytowych ładunków, najlepszym wyborem będzie wysuwana naczepa z platformą.

Przed załadowaniem przyczepy z platformą do kontenera, zastosowana głowica zamka obrotowego powinna być całkowicie pokryta z gniazdem śluzy i zamocowana.Następnie kontener zostaje prawidłowo postawiony na przyczepie trójosiowej do sprzedaży, a następnie przekręcona klamka blokady obrotu blokuje kontener w pionie z głowicą zamka i siedziskiem blokady.Przed rozładunkiem kontenera, blokadę obrotu należy ustawić do pozycji, w której głowica zamka nachodzi na gniazdo zamka i zamocować, a kontener można wyjąć dopiero po stwierdzeniu, że kontener nie jest zablokowany.

Użyj 40-stopowych naczep z platformą do transportu ładunku w magazynie nadawcy.Po rozładunku do magazynu odbiorcy, przy zmianie przyczepy lub łodzi w drodze, nie ma konieczności wyjmowania towaru z pudła i jego zmiany.