Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18615201305

WhatsApp : +8618615201305

5 jednostek 35cbm Bulk Cement Cysterna przyczepy dla Nigerii

December 28, 2020

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, CIMC aktywnie wykorzystuje bogate doświadczenie zgromadzone w badaniach, rozwoju i produkcji pojazdów specjalnych oraz wprowadza nowe technologie, nowe procesy i nowe materiały, aby stale poprawiać jakość i wydajność produktów, wiodąc w branży.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

Cysterna proszkowa CIMC

Niedawno Nigeria dostarczyła partie stali węglowej o wysokiej wytrzymałości przyczepa do przewozu cementu luzem, co świadczy o dobrej sytuacji rynkowej cysterny CIMC.Cysterna proszkowa ze stali węglowej z powodzeniem zdobyła przychylność klientów dzięki swojej wysokiej wydajności i zaletom w zakresie bezpieczeństwa.Ta partia cysterny do przewozu cementu luzem jest drugą w tym roku dostawą do tego klienta.Ten klient to stary klient, który współpracuje z CIMC od wielu lat, co roku zamawia w CIMC dużą liczbę cystern proszkowych.

Przyciąganie użytkowników zależy od reputacji w branży;dostawa masy zależy od wytrzymałości produktu;współpraca na wiele lat zależy od służby i szczerości.Osiągi całego pojazdu osiągnęły najwyższy poziom w tej samej branży.

 

Cecha cysterny do przewozu cementu luzem CIMC

1. Lekka waga, duża korzyść

Po wielu analizach oprogramowania i wielokrotnych testach korpus zbiornika, rama i inne konstrukcje są wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości, a ogólna konstrukcja nadwozia jest bardziej rozsądna.

2. Bezpieczniejsze i trwalsze

Korpus zbiornika jest automatycznie spawany przez roboty, a próba szczelności jest wykonywana przy 1,5-krotnym ciśnieniu roboczym, co jest bezpieczniejsze.

3. Większy załadunek, szybki rozładunek

Przy wysokości 15 mw pionie, odległości 5 mw poziomie i znamionowym ciśnieniu roboczym 0,2 MPa, średnia prędkość rozładowania jest większa niż 1,3 t / min lub 1,1 m³ / min.Po badaniach, w przypadku załadunku i rozładunku cementu PO42.5, średnia prędkość wyładunku wynosi około 1,5 tony / min.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

4. Materiały transportowe, szeroki asortyment

Cysterna do przewozu cementu luzem może transportować cement, popiół lotny i inne specjalne materiały.Specjalna konstrukcja zbiornika zapewnia normalne opróżnianie.Piękniejsza i bardziej kwadratowa Cała przyczepa do przewozu cementu luzem ma zwartą konstrukcję, piękny wygląd, gładkie linie, jest prosta i hojna.

5. Mniejsza nadwyżka, duża korzyść

Kąt wulkanizacji zbiornika i promień krzywizny zbiornika są zoptymalizowane, a pozostały materiał w zbiorniku jest skutecznie zmniejszony.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

Jako lider w pojazdach-cysternach, stal węglowa CIMC cysterna proszkowaosiąga jedność bezpieczeństwa i lekkości.Koncentrując się na ulepszeniach technologii produktów i ulepszeniach bezpieczeństwa, aktywnie bada także inteligentne ulepszenia produkcji, aby zapewnić stabilność procesu produkcyjnego i niezawodną wydajność dzięki bardziej zaawansowanym technologiom produkcyjnym.Dzięki większej liczbie produktów wysokiej jakości i pierwszorzędnym usługom pomożemy w naukowym i wydajnym rozwoju branży transportu materiałów proszkowych.