Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

5-osiowa przyczepa wywrotka 80 ton na sprzedaż w Nigerii

September 3, 2021

5-osiowa przyczepa wywrotka 80 ton na sprzedaż w Nigerii

CIMC 5 Axle 80 Ton Dump Trailer for Sale in Nigeria

CIMC 5-osiowa przyczepa wywrotka 80 ton na sprzedaż w Nigerii

 

Ten klient z Nigerii dostosował 5-osiową wywrotkę cimc o wadze 80 ton.Ten klient dwa lata temu kupił cysternę proszkową od CIMC.Po dwóch latach użytkowania, poczuł, że jakość prochownicy jest bardzo dobra.W tym roku planował kupić wywrotkę, więc skontaktował się z poprzednią sprzedażą CIMC.Ten klient powiedział, że tym razem chce dostosować 5-osiową, 80-tonową przyczepę wywrotkę w kolorze pomalowanym zgodnie z zamieszczonym zdjęciem.Po złożeniu przez klienta zamówienia i wpłacie kaucji natychmiast powiadomiliśmy fabrykę o wykonanie tej naczepy.W tym okresie sprzedaż nadal wysyłała klientom stan ukończenia niektórych samochodów, a zdjęć i filmów nie brakowało.Po skompletowaniu pojazdu, dział sprzedaży natychmiast wysłał zdjęcia i filmy do klienta.Klient wyraził zadowolenie i nie mógł się doczekać otrzymania tej 5-osiowej 80-tonowej przyczepy wywrotki cimc tak szybko, jak to możliwe.

CIMC 5 Axle 80 Ton Dump Trailer for Sale in Nigeria

CIMC 5 osi Przyczepa wywrotka 80 ton na sprzedaż w Nigerii

 

5-osiowe wywrotki 80 ton nadają się do transportu ładunków masowych, takich jak węgiel, ruda i materiały budowlane. 5-osiowe wywrotki 80 ton można podzielić na dwie kategorie w zależności od ich przeznaczenia: jeden typ ciężkich i superciężkich przyczep wywrotek do transportu terenowego jest używany głównie do zadań transportowych, takich jak duże kopalnie i inżynieria, i są zwykle używane w połączeniu z koparki.

Drugi typ lekkich i średnich przyczep wywrotek zwykłych używanych do transportu drogowego jest głównie odpowiedzialny za transport towarów sypkich, takich jak piasek, ziemia i węgiel i są zwykle używane w połączeniu z ładowarkami.

1. Przewóz przyjmuje metody samorozładowania z obracaniem w bok i z powrotem, co może skutecznie poprawić wydajność transportu maszyny do załadunku i rozładunku w celu transportu ładunku masowego.

2. Zarówno rama jak i belka podłużna wózka spawane są wysokiej jakości płytami manganowymi, a skrzynia ładunkowa występuje w dwóch rodzajach: szufelka i prostokąt.Ma wysoką wytrzymałość, dużą siłę podnoszenia, dobrą sztywność, wytrzymałość, dużą nośność i brak trwałych odkształceń.

3. Zaawansowana technologia: główne elementy są przetwarzane przez zaawansowany sprzęt, belki podłużne są w pełni zautomatyzowane spawaniem łukiem krytym, a maszyna montażowa służy do precyzyjnego montażu sprężyny osiowej i stalowej.

CIMC 5 Axle 80 Ton Dump Trailer for Sale in Nigeria

CIMC 80 ton 5 osi Przyczepa wywrotka na sprzedaż w Nigerii

Wskazówki, które powinieneś wiedzieć, jeżdżąc przyczepą wywrotką:

1. Nie naciskaj nagle uchwytu do podnoszenia w „dolną pozycję” w trakcie pełnego podnoszenia ładunku.

Jeśli wystąpi ten błąd w działaniu, samochód nagle opada, co spowoduje duże uderzenie w ramę, a nawet wypadek.Dlatego w miarę możliwości należy unikać powyższych operacji.Jeśli zachodzą szczególne okoliczności, musisz działać ostrożnie.Zwolnij prędkość lądowania tak bardzo, jak to możliwe.Musisz unikać nagłego opuszczenia karetki do końca.

2. Po rozładunku towarów z wywrotki należy odłączyć przystawkę odbioru mocy, aby umożliwić przyczepę wywrotki.

Jeśli ten błąd działania wystąpi, gdy 5 osi 80 ton przyczepy wywrotki pracuje, ponieważ przystawka odbioru mocy znajduje się w położeniu „załączonym”, pompa oleju podnośnika będzie pracować z dużą prędkością przez długi czas bez obciążenia w stanie „małego cyklu”.W efekcie temperatura oleju hydraulicznego szybko wzrasta, łatwo powodując uszkodzenie uszczelki olejowej pompy olejowej, a nawet zjawisko „spalenia” pompy olejowej;Poważniejsze jest to, że działanie pompy olejowej oznacza, że ​​układ hydrauliczny ma źródło zasilania i łatwo jest automatycznie podnieść kabinę podczas jazdy.

5 Axle dump trailer

CIMC 80 ton 5 osi Przyczepa wywrotka na sprzedaż w Nigerii

 

3. Nie używaj hamulca awaryjnego do rozładowywania.

Ze względu na dużą siłę bezwładności nagłej jazdy do przodu łatwo jest spowodować trwałe odkształcenie ramy, spawanie wózka i ramy pomocniczej, spalenie pompy olejowej czy uszkodzenie pierścienia uszczelniającego, uszkodzenie cylindra hydraulicznego itp. wypadek dachowania.W związku z tym generalnie zabrania się prowadzenia wywrotek podczas podnoszenia.

4. Przystawka odbioru mocy nie może być w pozycji „podłączona” podczas jazdy.