Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

Linia produkcyjna

Fabryka CIMC zajmuje powierzchnię 420 000 metrów kwadratowych z zaawansowanym zakładem produkcyjnym.Moce produkcyjne rocznej produkcji 20 000 naczep.Mamy ponad 900 pracowników i ponad 90 techników.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 0

 

Fabryka CIMC Technologia-sprzęt produkcyjny
Firma zakłada duży, nowoczesny budynek fabryczny o powierzchni 160 000 metrów kwadratowych, posiada zaawansowaną linię produkcyjną, linię lakierniczą i wyposażenie techniczne do pojazdów specjalnych oraz posiada zdolność produkcyjną 20 000 pojazdów rocznie.Doskonałe wyposażenie i technologia gwarantują wyjątkową jakość produktu.

1. Budowa modułowa
Naczepy CIMC opierają się na krajowej i międzynarodowej zaawansowanej koncepcji projektowej, wykorzystując zaawansowane oprogramowanie UG, ANSYS (analiza elementów skończonych) itp. Do projektowania, sprawiają, że rzemiosło projektowe przekracza różne rodzaje produktów w ramach doskonałej koordynacji, aby osiągnąć maksymalną standaryzację komponentów , które stworzyły solidne podstawy dla automatycznej produkcji i cyfrowego procesu wytwarzania.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 1

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 2

2. Ulepszenia technologii
Zamiast tradycyjnego procesu malowania, teraz używaj elektroforezy KTL i natryskiwania proszkowego, osiągnij zerową emisję LZO.Zaawansowany proces elektroforezy w celu zapewnienia, że ​​„podkład” całego produktu nie ma martwego kąta, farba jest jasna i trwała, aby zapewnić, że farba nie wyblaknie przez 7 lat.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 3

3. Inteligentna produkcja
CIMC jest pierwszą firmą, która zakończyła modernizację modelu przedsiębiorstwa produkcyjnego, jest właścicielem pierwszej na świecie inteligentnej fabryki samochodów cyfrowych, która chroni środowisko.Przynieś dużą liczbę automatycznych urządzeń do linii produkcyjnej, takich jak manipulator, automatyczny system podawania, system tranzytu sterowania programem, mały pojazd RGV;Poprzez standaryzację i modularyzację projektu produktu, elastyczność procesu technologicznego, automatyzację sprzętu i cyfryzację procesu produkcyjnego, realizuj produkcję naczep za pomocą produkcji samochodów, wymieniaj części z różnych rodzajów produktów, a także znacznie poprawia wydajność produkcji, na jednocześnie zaspokajaj spersonalizowane potrzeby użytkowników w różnych regionach hrabstwa i zaspokajaj zróżnicowanie produkcji i dostosowywanie.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 4

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 5

4. Zgodność z bezpieczeństwem
Użyj znanej marki i wysokiej jakości osi, standardowo z automatycznym ramieniem regulacyjnym, ze stałym prześwitem hamulca, szybkim hamowaniem, stabilną i stałą skutecznością hamowania wszystkich kół;zmontowany z alarmem niskiego ciśnienia działał ABS, na czas i skutecznie ostrzegał podczas jazdy, jeśli ciśnienie w linii lotniczej jest zbyt niskie, aby skutecznie uniknąć samozapłonu opony, który powoduje niskie ciśnienie.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 6

5. Dzięki specjalnej i unikalnej technologii przetworzono nową strukturę belki głównej, mocną odporną na skręcanie, bez talii na zawsze.
Naczepa CIMC specjalny opatentowany nowy system lekkiego zawieszenia, niewielka waga i duża odporność na uderzenia, może skutecznie zmniejszyć nieprawidłowe zużycie opony, uniknąć częściowego zużycia opony.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new linia produkcyjna fabryki 7

 

Popraw inteligentny poziom i stwórz najwyższą jakość.CIMC traktuje doskonalenie linii produkcyjnej i sprzętu jako podstawę rozwoju od ponad 30 lat, absorbuje inteligencję przemysłową działalności zagranicznych i krajowych zaawansowanych linii produkcyjnych, promuje innowacje i ciągłe unowocześnianie wyposażenia produkcyjnego, podnosi ogólne umiejętności operatorów oraz realizuje naukowe, rygorystyczne i wydajne procesy produkcji.

R & D

Elite Team
Zgodność ze standardami CIMC i zbudowanie wyspecjalizowanego, umiędzynarodowionego zespołu to przesłanka do zwiększania zdolności produkcyjnych , podtrzymywania koncepcji, że talenty są najcenniejszymi zasobami.

 

Doskonała produkcja
Z światowej klasy sprzętem produkcyjnym , w tym maszyna do cięcia laserowego BystarCNC, maszyna do cięcia plazmowego CNC, linia do wstępnej obróbki komponentów, duża maszyna CNC do zwijania i gięcia, automatyczna maszyna do spawania łukiem krytym, automatyczna giętarka do rur, profesjonalna linia montażowa do spawania, elektroforezowanie / linia obróbki szlifierskiej i linia do powlekania.

Powder Tanker Trailer

Wyjątkowa jakość
Naszym ostatecznym celem jest zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług, aby sprostać naszemu zaangażowaniu biznesowemu.Zademonstruj doskonałe możliwości produkcyjne, które są podstawą wysokiej jakości produktu.
Od identyfikacji klienta, projektowania produktu, planowania procesów, zarządzania dostawcami, kontroli jakości procesu produkcyjnego, obsługi klienta, po ulepszanie wszystkich połączeń w trakcie procesu, aby spełnić i przewyższyć oczekiwania naszych klientów.Naszym nadrzędnym celem jest ciągłe doskonalenie i udoskonalanie jakości naszego produktu.

Powder Tanker Trailer

Wyjątkowa wiedza
Centrum badawczo-rozwojowe zajmuje się ciągłym ulepszaniem konstrukcji, projektowaniem 3D i analizą procesów Ansys dla każdego produktu dostarczanego naszym klientom.