Skontaktuj się z nami
Amy

Numer telefonu : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

Cimc Trailers For Sale in China - used and new

przyczepy cimc   |Światowy lider wśród dostawców naczep

 

 

 

 

 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki CIMC Ilość pracowników 30000~50000
Coroczne wyprzedaże 1,000,000-3500,000 Rok założenia 2002
pc Export 10% - 20%
Wprowadzenie

Jesteśmy profesjonalną firmą handlową, specjalizującą się w dostarczaniu na rynki międzynarodowe różnych CIMC SEMI TRAILER. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą CIMC.

 

Chiny Cimc Trailers For Sale in China - used and new profil firmy 0

 

Dzięki bogatemu 13-letniemu doświadczeniu zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doskonałość w naszej domenie. Posiadamy roczną sprzedaż na poziomie dziesięciu milionów dolarów, obejmującą 600-700 jednostek naczep CIMC.

 

Dzięki wieloletniemu bogatemu doświadczeniu zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doskonałość w naszej dziedzinie.Osiągnąwszy fenomenalne szczyty sukcesu, dziś stoimy wysoko wśród wielu konkurentów na całym świecie.Dobrze skoordynowany i fachowo zarządzany system operacyjny oraz profesjonalny międzynarodowy zespół sprzedaży umożliwiają nam przekształcanie zamówień w produkty końcowe i eksportowanie ich do około 60 krajów i kilku regionów na całym świecie.

 

Jako dostawca naczep cimc, naczepy cimc zajmują strategiczną pozycję na rynku globalnym.


Produkty są wysyłane pocztą do Rosji, Wietnamu, Malezji, Tajlandii, Bangladeszu, Filipin, Ghany, Konga, Angoli, Senegalu, Mali, Algierii, Zimbii, Zimbabwe, Etiopii, Dżibuti, Sudanu i innych rynków zagranicznych.

 

Nasz program pełnej obsługi ma ogromne znaczenie dla naszych klientów.Zapewnia krótkie ścieżki komunikacji i rozwiązania odpowiadające ich potrzebom i dające współczesnym firmom wyraźną przewagę biznesową.

 

Duży zespół badawczo-rozwojowy, ścisła kontrola jakości, profesjonalna obsługa ---- nasza firma to najlepszy wybór długoterminowego partnera!

 

Chiny Cimc Trailers For Sale in China - used and new profil firmy 1

Historia

China International Marine Containers (Group) Ltd. (CIMC) jest wiodącym na świecie dostawcą sprzętu logistycznego i energetycznego z siedzibą w Shenzhen w Chinach.CIMC zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości niezawodnego sprzętu i usług, w tym kontenerów, pojazdów, sprzętu energetycznego, chemicznego i spożywczego, offshore, usług logistycznych, obiektów lotniskowych itp.

Jako zdywersyfikowana międzynarodowa grupa przemysłowa, która spełnia misję globalnej obsługi, CIMC ma ponad 300 przedsiębiorstw członkowskich i 4 spółki notowane na giełdzie w Azji, Ameryce Północnej, Europie, Australii i innych, a także rozległych klientów i sieci sprzedaży obejmujące ponad 100 krajów i regionów.

CIMC została założona w styczniu 1982 roku jako spółka joint venture zainwestowana przez China Merchants Group i East Asiatic Company w Shenzhen i początkowo była zarządzana przez kierownictwo EAC.Spółka CIMC została notowana na giełdzie SZSE w 1994 r. I notowana na SEHK w grudniu 2012 r. Obecnie CIMC jest publiczną spółką notowaną na giełdzie A + H, której głównymi udziałowcami są China Merchants Group, China Ocean Shipping (Group) Company, Hony Capital itp. .

 

Chiny Cimc Trailers For Sale in China - used and new profil firmy 0

 

CIMC Vehicles (Group) Co., Ltd („Kod magazynowy pojazdu CIMC”: 1839).rozpoczęła produkcję i sprzedaż naczep w 2002 roku, a od 2013 roku jest największym na świecie producentem naczep pod względem całkowitej wielkości sprzedaży.

CIMC zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą naczep i zabudów samochodów ciężarowych do pojazdów specjalistycznych.Linie produktów naczep CIMC obejmują głównie przyczepy podwozie i burtowe, przyczepy ogrodzeniowe, cysterny, przyczepy niskopodwoziowe i przyczepy dostawcze.Produkty do nadwozi ciężarówek CIMC obejmują głównie wywrotki do wywrotek, mieszalniki do betonomieszarek i inne nadwozia do pojazdów specjalistycznych.

 

Chiny Cimc Trailers For Sale in China - used and new profil firmy 1

Usługa

Program pełnej obsługi CIMC ma ogromne znaczenie dla klientów.Zapewnia krótkie ścieżki komunikacji i rozwiązania odpowiadające ich potrzebom i dające współczesnym firmom wyraźną przewagę biznesową.

 

Praca kontraktowa: Zwykły czas dostawy przyczepy można kontrolować w ciągu 25 dni roboczych od otrzymania wpłaty.Ścisły system kontroli jakości zapewnia doskonałą wydajność na każdym etapie

Organizacja dostawy: Zgodnie z różnymi wymaganiami transportowymi, dział logistyki firmy zapewni klientowi profesjonalną usługę transportową.Istnieje możliwość dostarczenia niezbędnych dokumentów (takich jak umowa, faktura handlowa, lista przewozowa, świadectwo pochodzenia chińskiego, certyfikat).

Usługa przedsprzedażna: Profesjonalny zespół projektantów zapewnia spersonalizowaną obsługę zgodnie z wymaganiami klienta.Zapewniając maksymalną precyzję, doświadczony inżynier ponownie przejrzy rysunki przed rozpoczęciem produkcji.

Obsługa posprzedażna: Regularne oddzwaniania pomagają nam poznać stan pojazdu, w zależności od tego, firma może zaoferować rozsądne propozycje techniczne.Terminowe dostawy części gwarantują ciągłą pracę pojazdów.Inżynier z zagranicy jest cały czas gotowy na nieoczekiwane potrzeby.

Chiny Cimc Trailers For Sale in China - used and new profil firmy 0

 

Przedmiotów Treść gwarancji Kropka
Rama belka główna, belka nośna, skrzynia 1 rok
Rama fasola niepodpierająca, poręcz, zderzak tylny, dźwignia blokująca, blokada pojemnika Pręt podtrzymujący osłonę koła, napinacz ściany bocznej, sworzeń królewski, panel 6 miesięcy
Rama Inne powiązane komponenty i części do szybkiej wymiany samochodów nie są objęte gwarancją.  
Rama półoś, piasta na wale, wspornik zawieszenia, równoważnia 1 rok
Bieganie Hamulec bębnowy, szczęka hamulcowa, łożysko, ramię regulacyjne, osłona przeciwpyłowa, śruba, uszczelnienie smarem 6 miesięcy
Bieganie obręcz, resor, drążek napinający, uchwyt na koło zapasowe 6 miesięcy
Koło zębate

szczęka hamulcowa, cpper buhpovder mealurgy sc, zestaw compsite, tuleja stalowa

Części Salsuber i inne szybko zużywające się części nie są objęte gwarancją

 
Linia powietrzna ABS, zawór elektromagnetyczny przekaźnika, uchwyt gazu w komorze hamulcowej,połączenie ręczne (proste) 6 miesięcy
Linia powietrzna przewody gazowe jitsair spply i rury cotol nie są objęte gwarancją.  
Elektronika szynki z drutu, łączniki i abażur 6 miesięcy
Elektronika lampy żarówki nie objęte gwarancją.  
  Urządzenie wspomagające fth wheel 1 rok
  Farba (w tym częściowe uszkodzenie w granicach 10%, z wyjątkiem uszkodzeń spowodowanych tarciem i korozją) 1 rok
 

Opona:

Ponieważ opony są częściami zużywającymi się, standard gwarancji powinien być zgodny z rozporządzeniem w sprawie zarządzania roszczeniami z tytułu opon (entative), wydanym przez Krajowe Centrum Nadzoru i Kontroli Jakości Opon Ruber oraz China Tyre Branch of Rubber Industry Association.
2. za wady spowodowane produkcją.znak towarowy i numer opony muszą być podane w całości. Dane wstępne powinny być dostarczone zgodnie z wymaganiami ubioru (podając ilość opon), z tym, że emanująca ilość mniejsza niż 8,5 mm nie jest objęta gwarancją.
3. za uszkodzone krawaty spowodowane przez różne rodzaje lub krawaty zostały poddane próbie.Clainssal nie jest wliczany w cenę za problemy z jakością

 


Jeśli w naczepach wystąpią awarie i uszkodzenia części spowodowane problemami jakościowymi, takimi jak projekt , produkcja, montaż i materiały, a następnie uzyskaj potwierdzenie z działów serwisowych CIMC pod warunkiem, że użytkowanie i konserwacja naczepy zgodnie z „Instrukcją obsługi” oraz w ramach gwarancji CIMC zapewniłby serwis gwarancyjny, aby zapewnić pracę naczep w dobrym stanie.Serwis gwarancyjny kieruje się głównie zasadą naprawy, następnie wymiany części, a następnie wymiany zespołu.Zasadniczo naprawa i wymiana części ma na celu przywrócenie wydajności technologii.

Nasz zespół